Campagnes Wereldwijd Educatie Tweedehands Media Hoe helpen ? Oxfam ?
Bookshop Gent
Home > Tweedehands > Bookshop Gent


Tweedehandsbeurs plantentuin 25-26 juli

De Oxfam Bookshop neemt deel aan de tweedehandsbeurs voor boeken en tijdschriften over planten, tuinen en landschappen in de Gentse Plantentuin. Afspraak op 25 en 26 juli 2009.

Zijn die bloemen die u zo mooi vindt nu Arctoti of Cerinthe Major? Mag het weelderige Diamantgras in de schaduw geplant worden of gedijt het beter in de volle zon? Interessante vragen maar wie kent het antwoord?

Kom zeker eens langs tijdens de Nocturne in de plantentuin van de Universiteit Gent om te snuisteren. De Oxfam Bookshop mag dan al gesloten zijn tijdens de Gentse Feesten, toch tekenen we in die periode present met een tweedehandsbeurs voor boeken en tijdschriften over planten, tuinen en landschappen.

In het Palmarium van de Plantentuin kan iedereen terecht om zijn kennis over de plantenwereld grondig bij te schaven!

De Oxfam Bookshop-stand is open op zaterdag 25 juli en zondag 26 juli tijdens de nocturnes van 20h tot 22h, en ook op zondagmiddag 26 juli van 14.30 tot 17h.

Adres: Plantentuin Universiteit Gent, K.I. Ledeganckstraat 35

Voor meer info over dit initiatief van de Vrienden van de Plantentuin zie: Programma Gentse Feesten Vrienden van de Plantentuin




 


Newsletter
Agenda
Contact
Printen
Verstuur naar...




Jeugdboekenweek: van 13 tot 28 maart



Departuur op 1 maart aan de Ugent Blandijnberg



Wetenschappen in de kijker


Over deze site | Privacy verklaring | Contact
Oxfam Solidariteit is lid van Oxfam International - © Copyright 2006