Enthousiaste fans over de cadeautjes van Oxfam Pakt Uit !

In juni 2011 zette Oxfam Pakt Uit een grote enquête op. De resultaten zijn bemoedigend! De solidaire en originele cadeautjes hebben hun fans gevonden: de respondenten zijn tevreden over het project en het verkoopproces. 98% zou de geschenkjes aan familie en vrienden aanraden!
Wie is fan van Oxfam Pakt Uit?
Volgens de enquête vallen vooral vrouwen tussen 26 en 45 jaar voor Oxfam Pakt Uit. Ze leerden de cadeautjes kennen via Oxfam-publicaties, de Oxfam-site of via vrienden. Het concept is iets meer bekend in Vlaanderen dan in Wallonië. Aan Franstalige kant wonen de kopers voornamelijk in het Brussels Hoofdstedelijk gewest, terwijl de Nederlandstalige kopers hoofdzakelijk uit de provincies Antwerpen en Oost-Vlaanderen komen. De cadeaucollectie is bijzonder populair in Brussel, Antwerpen en Gent.
Een concept dat verleidt…
Wat Oxfam Pakt Uit zo aantrekkelijk maakt, is het origineel concept. Met een cadeau van Oxfam Pakt Uit sla je twee vliegen in één klap: je verrast een naaste terwijl je ook Oxfam-partners wereldwijd steunt.
Het is een geschenk dat tegelijk grappig, origineel en nuttig is, zoals Annemie V. benadrukt: “Origineel, een goed alternatief voor alweer een misschien zinloos cadeau.” Lien B. zegt dan weer: “Mijn vriend vindt cadeaus overbodig maar dit geschenk toonde dat ik aan hem gedacht had, ook al was het eigenlijke geschenk niet voor hem.”
De cadeautjes zijn tevens een manier om vrienden en familie bewust te maken van solidariteit en de problemen van het Zuiden, of zoals Wim W. het verwoordt: “Het is een super idee. Je steunt Oxfam en ondertussen zet je iemand aan het denken.” Dani H. sluit zich daarbij aan: “Heerlijk idee! Je geeft dubbel op die manier en vooral: de ontvanger leert echt iets krijgen!”
De kopers van Oxfam Pakt Uit zijn helemaal overtuigd van het concept: meer dan 98% zou de geschenkjes aanraden aan vrienden en familie!
… en verrast!
Oxfam Pakt Uit verleidt niet alleen de kopers, maar ook de meerderheid van de mensen die een cadeaukaart krijgen. Meestal zijn ze eerst verrast, daarna zijn ze trots omdat ze projecten tegen armoede en onrecht steunen. Zoals Piet D. zegt: “Mama was zeer tevreden, fier dat ze een geitje had geschonken.” Lutgart S. gaf al twee geschenkjes van Oxfam Pakt Uit: “Beiden waren tevreden. Ze vonden het een keitof idee, zowel oud (schoonmoeder) als jong (schoonzus) waren heel blij. Je ziet: op zo’n cadeau staat geen leeftijd.”
Wilt u ook twee keer geven door naasten te verrassen terwijl u projecten van Oxfam steunt? Wacht dan niet langer en kies een cadeautje op www.oxfampaktuit.be



Facebook
Twitter
YouTube
Flickr
Newsletter
